Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.mu.edu.ua/jspui/handle/123456789/993
Title: Формування та реалізація державної політики в галузі міського транспорту: адміністративно-правові засади : монографія
Authors: Волік, Вячеслав Вікторович
Issue Date: 2016
Abstract: У монографії досліджено питання теорії і практики забезпечення державної політики в галузі міського транспорту. Розглянуто методологічні засади у сфері правового забезпечення функціонування міського транспорту та рівневі особливості правового регулювання у сфері управління міським транспортом. Досліджено адміністративно-правовий статус суб’єктів у сфері перевезень міським транспортом та правове регулювання послуг, які надаються у сфері міських перевезень. Окреслено нові підходи до оптимізації правового регулювання у сфері міського транспорту, розкрито концепцію механізму правового регулювання діяльності та розвитку міського транспорту, форми та методи реалізації державної політики у сфері міського транспорту. Висвітлено проблеми страхування пасажирів під час перевезення міським транспортом, визначено напрямки удосконалення правового забезпечення надання послуг у сфері міського транспорту. Для викладачів, науковців, аспірантів вищих навчальних закладів, працівників органів місцевого самоврядування та практичних працівників підприємств транспорту.
Description: Волік В. В. Формування та реалізація державної політики в галузі міського транспорту: адміністративно-правові засади : моногр. / В. В. Волік. – Дніпропетровськ : Середняк Т. К. 2016. – 494 с.
URI: http://repository.mdu.in.ua/jspui/handle/123456789/993
ISBN: 978-617-7373-10-9
Appears in Collections:Волік Вячеслав Вікторович

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
formuvannia_ta_realizatsiia.pdf3,05 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.