Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.mu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7180
Назва: Поняття «судова практика»: сутність, основні підходи до його визначення
Автори: Тихомирова, Галина Євгенівна
Балджи, К. В.
Ключові слова: судова діяльність
судова практика
судовий прецедент
юридична практика
Дата публікації: 2020
Короткий огляд (реферат): Статтю присвячено проблемі розуміння поняття «судова практика». Виявлено плюралізм поглядів з цього приводу та проаналізовано існуючі підходи до визначення вказаного поняття. Окреслено переваги та недоліки відповідних підходів, а також звернено увагу на неможливість розгляду поняття «судова практика» лише з одного боку в силу його багатосторонньої сутності. Досліджено співвідношення категорії «судова практика» із суміжними категоріями та наголошено на її самостійному значенні як поняття. Охарактеризовано ознаки судової практики та аспекти її сутності. Запропоновано авторське визначення «судової практики» та обґрунтовано його використання. Для національної правової системи підкреслено важливість категорії «практика ЄСПЛ», а тому розглянуто відповідне поняття крізь призму загального дослідження.
Опис: Тихомирова Г. Є. Поняття «судова практика»: сутність, основні підходи до його визначення / Г. Є. Тихомирова, К. В. Балджи // Вісник Маріупольського державного університету. Серія : Право. – 2020. – Вип. 19. – С. 73–80.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.mu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7180
Розташовується у зібраннях:Тихомирова Галина Євгенівна

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
tihom_pon_v_pravo_2020_19_73.pdf5,42 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.