Browsing by Author Балабанов, К. В. (ред.)

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 22  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Педагогічний дискурс. Студії магістрантів та студентів МДУБалабанов, К. В. (ред.); Соколова, І. В. (ред.); Булатова, О. В. (ред.)
2016Педагогічний дискурс. Студії магістрантів та студентів МДУБалабанов, К. В. (ред.); Соколова, І. В. (ред.); Булатова, О. В. (ред.)
2015Педагогічний дискурс. Студії магістрантів та студентів МДУБалабанов, К. В. (ред.); Соколова, І. В. (ред.); Булатова, О. В. (ред.)
2014Педагогічний дискурс. Студії магістрантів та студентів МДУБалабанов, К. В. (ред.); Соколова, І. В. (ред.); Булатова, О. В. (ред.)
2016Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів V Міжнародної наук.-практ. конф. студентів, аспірантів і молодих ученихБалабанов, К. В. (ред.)
2017Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів VI Міжнародної наук.-практ. конф. студентів, аспірантів і молодих вченихБалабанов, К. В. (ред.)
2009Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів І Всеукраїнської конф. студентів, аспірантів і молодих ученихБалабанов, К. В. (ред.)
2015Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів ІV Міжнародної наук.-практ. конф. студентів, аспірантів і молодих ученихБалабанов, К. В. (ред.)
2013Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів ІІ Міжнародної наук.-практ. конф. студентів, аспірантів і молодих ученихБалабанов, К. В. (ред.)
2011Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів ІІІ Всеукраїнської конф. студентів, аспірантів і молодих ученихБалабанов, К. В. (ред.)
2018Сучасний розвиток державотворення та правотворення: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів VІI Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вченихБалабанов, К. В. (ред.)
2012Сучасний розвиток державотворення та правотворення: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів Міжнародної наук.-практ. конф. студентів, аспірантів і молодих вчених. Т. 1Балабанов, К. В. (ред.)
2012Сучасний розвиток державотворення та правотворення: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів Міжнародної наук.-практ. конф. студентів, аспірантів і молодих вчених. Т. 2Балабанов, К. В. (ред.)
2014Сучасний розвиток державотворення та правотворення: проблеми теорії та практики: зб. матеріалів ІІІ Міжнародної наук.-практ. конф. студентів, аспірантів і молодих вченихБалабанов, К. В. (ред.)
2018Україна у світовому історичному просторі: зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф.Балабанов, К. В. (ред.)
2019Україна у світовому історичному просторі: зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф.Балабанов, К. В. (ред.)
2020Україна у світовому історичному просторі: зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф.Балабанов, К. В. (ред.)
2016Україна у світовому історичному просторі: зб. матеріалів Всеукраїнської наук.-практ. конференціїБалабанов, К. В. (ред.)
2017Україна у світовому історичному просторі: зб. матеріалів Всеукраїнської наук.-практ. конференціїБалабанов, К. В. (ред.)
2014Україна і світ: проблеми історії : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф.Балабанов, К. В. (ред.)